Sakal ekimi

Sakal ekimi

Doğuştan ve genetik olarak bazı bireylerde, çenesinin belli bölgelerinde sakal uzaması pek oluşmaz. Bıyık ve top sakal olarak hitap edilen bölgelerde ufak tefek sakal çıkmadığı zamanlarda, genelde jilet ile tamamen tıraş olmak ve bu durumu bu şekilde kabullenmek yaygın yapılan işlemlerden birisidir. Fakat sakallarınızın eksik kalan bölümlerinde, ince tüylerden dahi olacağımız kökler ile durumu lehinize çevirmek son derece kolay. Plastik yada sentetik ürünler olmadığı için, bu kökleri vücudunuz kısa süre içerisinde kabul ederek, gelişimleri için gerekli olan koşulları hemen sağlayacaktır. Kendinizde olumsuz gördüğünüz yanlarınızı, olumluya çevirmek ve dış görünüşünüzde daha canlı ve göze hitap eden, sevdiklerinizin yanında daha özverili görünmenizi sağlayacak bir çehreye ulaşmanızda yardımcı olabiliriz.

Kaş ekimi

alanında ise kaşlarınızın hilal olarak hitap edilen kısımlarının biraz dışında tek tük kalan kaş kökleri ve ense köklerinizi kullanarak, yüz güldürücü ve mutlu hissetmenizi sağlayarak bir tasarıma sahi olabilirsiniz. Bu işlem ise 1-2 saat kadar sürebilir, kullanılan yöntem lokal anestezi, fue tekniğidir. Saç kökleriniz özenle tek tek ayrılır ve uzman hekim tarafından derideki köklere ekilir. Ense kökleriniz pek fazla yoksa, koltuk altı ve kol tüylerinizden de alınabileceğini ve ekilebileceğini ekleyelim. Fakat öncelikli kullanılacak ense kökleridir. Kaşlarınız yoğun olarak döküldüyse yarım saatlik bir çalışma ile şekil verilerek işlemler tamamlanabilir.

Ensenizde yer alan saçlara yukarıya doğru kaldırılır ve mikro motor yardımı ile tıraş edilerek alınır. Sizleri sıkıntıya ve acıya sevk edecek en ufak bir durum burada söz konusu değildir. Kaşlarınızdaki dökülmenin yoğunluğu ve doğal forma kavuşabilmeniz için ekilecek kökler 40-50 yada 400-500 arasında değişebilmektedir. Kaşlara 40-45 derece kadar açı verilerek işlemler tamamlanır. Tam formuna kavuşması ise 4-6 ay aralığında yer alabilir.